VICHY FRESH CLEANSING GEL

Sale

VICHY FRESH CLEANSING GEL

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,680L.

VICHY FRESH CLEANSING GEL
Purete Thermal Cleansing Gel është një xhel që pastron lëkurën në mënyrë efektive nga të gjitha papastërtitë dhe make up-in dhe njëkohësisht kundërshton ndjesinë e pakëndshme që lë uji I ftohtë. E lë fytyrën të butë dhe me ndjesi freskie duke reduktuar ndjesinë e tërheqjes.

Përshkrim

VICHY FRESH CLEANSING GEL

Purete Thermal Cleansing Gel është një xhel që pastron lëkurën në mënyrë efektive nga të gjitha papastërtitë dhe make up-in dhe njëkohësisht kundërshton ndjesinë e pakëndshme që lë uji I ftohtë.
E lë fytyrën të butë dhe me ndjesi freskie duke reduktuar ndjesinë e tërheqjes.

PËRDORIMI

Aplikoni xhelin në fytyrë të lagur dhe masazhoni butësisht me lëvizje rrethore. Më pas shpëlaheni.

INGREDIENTËT

AQUA / WATER, GLYCERIN, COCO-BETAINE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, SODIUM CHLORIDE, DIPROPYLENE GLYCOL, LAURIC ACID, TRIETHANOLAMINE, MORINGA PTERYGOSPERMA SEED EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, TETRASODIUM EDTA, PARFUM / FRAGRANCE

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Vichy

Related Products