Be The Skin BHA + PORE ZERO Toner

Be The Skin BHA + PORE ZERO Toner

1,500L

Një tonik i formuluar me një përmbajtje të lartë prej 85% të Willow BHA me prejardhje natyrale, i cili qetëson shpejt lëkurën e irrituar dhe i jep asaj freski dhe butësi .

SKU: 10808 Kategori: , , ,

Përshkrim

Be The Skin BHA + PORE ZERO Toner
-Një tonik i formuluar me një përmbajtje të lartë prej 85% të Willow BHA me prejardhje natyrale, i cili qetëson shpejt lëkurën e irrituar dhe i jep asaj freski dhe butësi .
– Toner i butë i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
-Pastron thellësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe pikat e zeza në poret e thella.

Përdorimi

Pasi të keni larë fytyrën, vendosni një sasi të përshtatshme në një copë pambuku dhe aplikojeni butësisht në lëkurë.

Ingredientët
Salix Alba (Willow) Bark Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Salicylic Acid, Citric Acid, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Pentylene Glycol, Propanediol, Tromethamine, Glycolipids

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Be The Skin

Related Products