Be The Skin BHA + PORE ZERO Serum

Be The Skin BHA + PORE ZERO Serum

1,600L

Formuluar me 11% Willow BHA dhe AHA me prejardhje natyrale për të ofruar lëkurë të freskët ,të lëmuar ,të pastër si dhe për kujdesin ndaj poreve.

SKU: 10809 Kategori: ,

Përshkrim

Be The Skin BHA + PORE ZERO Serum
Formuluar me 11% Willow BHA dhe AHA me prejardhje natyrale për të ofruar lëkurë të freskët ,të lëmuar ,të pastër si dhe për kujdesin ndaj poreve.
Serumi jeshil me klorofil me prejardhje natyrale (përbërësi i klorofilit) i perftuar nga bimët e gjelbra ofron freski dhe energji natyrale si dhe i ofron rehati lëkurës.

Përdorimi

1. Përgatitni lëkurën tuaj me tonik pas pastrimit.
2. Shpërndani sasinë e duhur me pikatore dhe aplikojeni në faqe dhe ne ballë.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Polydecene, Propanediol, Glycerin, Salix Alba (Willow) Bark Water, Amylopectin, Dimethicone, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Xylitol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Myristyl Glucoside, Arginine, Carbomer, Allantoin, Glycolic Acid, Disodium EDTA, Fragrance, Citric Acid, Chlorophyllin-Copper Complex, Undaria Pinnatifida Extract, Madecassoside, Asiaticoside, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Be The Skin

Related Products