Be The Skin BHA + Pore Zero Cleansing Foam

Be The Skin BHA + Pore Zero Cleansing Foam

1,400L

Një shkumë e përditshme pastrimi që largon qelizat e vdekura të lëkurës, pastron poret pa rrezik acarimi.

SKU: 10921 Kategori: , , ,

Përshkrim

Be The Skin BHA + Pore Zero Cleansing Foam
Një shkumë e përditshme pastrimi që largon qelizat e vdekura të lëkurës, pastron poret pa rrezik acarimi.

Përmban Willow BHA dhe një përzierje frutash jeshile për të forcuar barrierën natyrale të lëkurës dhe për ta bërë lëkurën të lëmuar dhe të butë. Për një ndjesi komode pas pastrimit të fytyrës.

Përdorimi

1. Aplikoni 1-2 pompa me duar të pastra në fytyrë dhe qafë të lagur
2. Masazhojeni butësisht në lëkurë
3. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe thajeni me një peshqir të butë dhe të pastër.

Ingredientët
Water, Myristic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, Glycol Distearate, Potassium Hydroxide, TEA-Lauryl Sulfate, Stearic Acid, Lauryl Betaine, Glyceryl Stearates, PEG-100 Stearate, Lauric Acid, Beeswax, Lauryl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Salix Alba (Willow) Bark Water, 1,2-Hexanediol, Sodium Bisulfite, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Caprylyl Glycol, Polyquaternium-7, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Methylpropanediol, Prunus Davidiana Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Silkworm Cocoon Extract, Fragrance

Informacion shtesë

g

150

Brand

Be The Skin

Related Products