Klairs Basic but Ultimate Set

-63%

Klairs Basic but Ultimate Set

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,500L.

1.Fundamental Ampoule Mist 125ml
2.Rich Moist Soothing Cream 20ml

SKU: 10924 Kategori: , ,

Përshkrim

Klairs Basic but Ultimate Set
1.Fundamental Ampoule Mist 125ml

The Fundamental Ampule Mist është një mist me bazë uji nga çaji jeshil, i formuluar me oriz, tranguj, bamje dhe mugwort, i cili është efektiv për hidratim intensiv dhe kujdes antioksidues.
Me formulimin premium, ky mist siguron lëndë ushqyese të larta për lëkurën që lëkura të shkëlqejë dhe të duket e freskët. Gjithashtu bllokon ujin për një hidratim afatgjatë thellë brenda lëkurës.

2.Rich Moist Soothing Cream 20ml

Klairs Rich Moist Soothing Cream është një nga produktet kryesore më të njohura në gamën e kujdesit të lëkurës Klairs.
Ky është një krem i formuluar për lëkurë të ndjeshme. Siguron hidratim gjatë gjithë ditës dhe natës për të gjitha stinët pa shkaktuar acarim.
Kremi gjithashtu ul temperaturën e lëkurës suaj, duke qetësuar lëkurën e skuqur dhe të irrituar.
Kremi vepron thellë brenda lëkurës për të siguruar qetësimin dhe hidratimin e nevojshëm.
Duke ulur temperaturën e lëkurës së nxehur, skuqja do të reduktohet dhe pamja e poreve do të zvogëlohet.
Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i përsosur nëse keni nevojë për një hidratues për lëkurë të thatë dhe dëshironi të reduktoni shfaqjen e rrudhave dhe lëkurën e thatë dhe të ashpër.

Brand

Klairs

Related Products