Dr.Jart+ Cicapair Cream

Dr.Jart+ Cicapair Cream

3,900L

Dr.Jart+ Cicapair Cream
Krem i butë që hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.
Formuluar me Jartbiome, kompleksi i Dr.Jart+ i mikrobiomës për të ndihmuar në forcimin, ekuilibrin dhe përmirësimin e mbrojtjes së lëkurës kundër thatësisë.

Availability: S’ka stok SKU: 10064 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ Cicapair Cream

Krem i butë që hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.
Formuluar me Jartbiome, kompleksi i Dr.Jart+ i mikrobiomës për të ndihmuar në forcimin, ekuilibrin dhe përmirësimin e mbrojtjes së lëkurës kundër thatësisë.
Kremi me Centella Asiatica Rx qetëson skuqjen dhe mbron lëkurën e ndjeshme. Cicabond ndihmon në riparimin e lëkurës së thatë të shkaktuar nga faktorë të jashtëm.

PËRDORIMI

Pas pastrimit, vendosni një sasi të mjaftueshme në lëkurën e ndjeshme dhe/ose të irrituar. Shtypni kremin me ngrohtësinë e duarve për të lejuar absorbim maksimal.

INGRIDIENTËT

Water/Eau, Butylene Glycol, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Cetyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Niacinamide, Vinyl Dimethicone, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Diisostearyl Malate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, Hydrogenated Vegetable Oil, Polymethylsilsesquioxane, Beeswax/Cire d’abeille, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Madecassoside, Houttuynia Cordata Extract, Ilex Aquifolium (Holly) Leaf Extract, Streptococcus Thermophilus Ferment, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Achillea Millefolium Oil, Hydroxyacetophenone, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Carbomer, Xanthan Gum, Hydrogenated Polydecene, Tromethamine, Caramel, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, DNA, Melia Azadirachta Flower Extract, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Asiaticoside, Disodium EDTA, Centella Asiatica Leaf Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Trideceth-10, Panthenol, Amber Powder, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Tocopherol, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Centella Asiatica Extract

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Dr.Jart+

Related Products