AXIS-Y Mask Now Glow Later Duo Set

-20%

AXIS-Y Mask Now Glow Later Duo Set

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,600L.

Ky set përmban:
-Mugwort Clarifying Pore Wash Off Pack 30ml
-Maskë Xhel 30ml

SKU: 11321 Kategori: , , ,

Përshkrim

AXIS-Y Mask Now Glow Later, Mugwort Pore Set
Ky set përmban:
-Mugwort Clarifying Pore Wash Off Pack 30ml
-Maskë Xhel 30ml
Arrini dukshëm lëkurë më të ndritshme dhe reduktoni irritimet për një teksturë të butë. Përdorni setin për pastrimin e poreve, për të eksfoluar zonat e yndyrshme dhe maskën me xhel dhe për ti dhënë një ndjesi freskuese në sipërfaqen e lëkurës tuaj.

AXIS-Y Mugwort Clarifying Pore Wash Off Pack
Pastron poret nga papastërtitë, qetëson lëkurën e irrituar dhe eksfolon butësisht lëkurën e vdekur për të zbuluar një teksturë të shndritshme dhe të shëndetshme.

AXIS-Y New Skin Resolution Gel Maskë
E formuluar për të ndriçuar dhe qetësuar lëkurën tuaj, kjo maskë xhel është e mbushur plot me përbërës të fuqishëm për të hidratuar dhe forcuar barrierën natyrale të lëkurës.

Përdorimi:
Aplikoni njëtrajtësisht maskën në fytyrë me duar të pastra, ose një spatul për kujdesin e lëkurës. Lëreni të veprojë për rreth 1 minutë dhe shpëlajeni plotësisht me ujë të vakët. Ndiqni rutinën tuaj të rregullt të kujdesit të lëkurës.
Shënim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Gjithmonë patch test. Ndërprisni përdorimin nëse ndjeni ndonjë shqetësim. Ndiqni udhëzimet shtesë në paketim.

Ingridientet:
AXIS-Y Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack: Artemisia Princeps Extract, Kaolin, Dipropylene Glycol, Bentonite, Betaine, Phaseolus Angularis Seed Powder, Laminaria Japonica Extract, Eclipta Prostrata Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pteris Multifida Extract, Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Vigna Radiata Seed Extract, Houttuynia Cordata Extract, Cryptomeria Japonica Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, Methylpropanediol, Xanthan Gum, Glycerin, Chromium Oxide Greens, Charcoal Powder, Water, Beta-Glucan, Polyquaternium-51, Fructooligosaccharides, Allantoin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Powder, Saccharomyces Ferment Filtrate, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil.
AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask: Water, Glycerin, Methylpropanediol, Betaine, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Diglycerin, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Laminaria Japonica Extract, Eclipta Prostrata Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Artemisia Princeps Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Houttuynia Cordata Extract, Spiraea Ulmaria Extract, Hydrogenated Lecithin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Polyglyceryl-10 Laurate, Tromethamine, Carbomer, Panthenol, Houttuynia Cordata Powder, Glyceryl Polymethacrylate, Allantoin, Glyceryl Polyacrylate, Disodium EDTA, Fructooligosaccharides, Dextrin, Beta-Glucan, Ceramide NP, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Madecassoside, Propanediol, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin.

Brand

Axis-Y

Related Products