A’PIEU Madecassoside Cica Gel (Tube)

-50%

A’PIEU Madecassoside Cica Gel (Tube)

Çmimi origjinal qe: 1,800L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Një krem xhel cica që përmban madecassoside për të ndihmuar në trajtimin, riparimin dhe zbutjen e lëkurës së dëmtuar nga thatësia.

SKU: 10471 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’PIEU Madecassoside Cica Gel (Tube)
Një krem xhel cica që përmban madecassoside për të ndihmuar në trajtimin, riparimin dhe zbutjen e lëkurës së dëmtuar nga thatësia.
Infuzuar me madekasoside ndihmon në shërimin e lëkurës së dëmtuar, të dehidratuar dhe njollat, ndërsa forcon pH acid natyral të lëkurës.

Përdorimi

Shpërndani një sasi të përshtatshme për ta aplikuar në fytyrën tuaj dhe lyejeni butësisht për t’u përthithur.

Ingredientët
Centella Asiatica (Gotu Kola) Leaf Water, Glycerin, Caprylyl Methicone, Niacinamide, Centella Asiatica (Gotu Kola) Leaf Extract, Echium Plantagineum Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Cardiospermum Halicacabum Flower/​Leaf/​Vine Extract, Panthenol, Pentylene Glycol, Polymethylsilsesquioxane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Madecassoside, Polyglyceryl-10 Behenate/​Eicosadioate, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Tromethamine, Caprylyl Glycol, Asiaticoside, Allantoin, Adenosine, Silica, Octyldodecanol, Tocopherol, Xanthan Gum, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Apieu

Related Products