Anua Heartleaf Cream Mask Night Solution Pack

Anua Heartleaf Cream Mask Night Solution Pack

650L

Rikthe qetësinë në lëkurën e irrituar duke u kënaqur me këtë maskë me fletë të mbushur me esencë të mbushur me 1000 ppm ekstrakt të gjetheve të zemrës.

SKU: 11609 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Rikthe qetësinë në lëkurën e irrituar duke u kënaqur me këtë maskë me fletë të mbushur me esencë të mbushur me 1000 ppm ekstrakt të gjetheve të zemrës. Me një formulë të pasur me panthenol, ceramide dhe gjalpë shea, maska e fletëve rimbush lagështinë duke forcuar barrierën e lëkurës për një pamje të shëndetshme.

Përfitimet:

  • Një maskë hidratuese e formuluar me ekstrakt të gjetheve të zemrës që ndihmon në zbutjen e lëkurës së ndjeshme dhe largimin e papastërtive të lëkurës.
  • Përmban ceramid gjalpi dhe pantenol që ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe parandalimin e dehidrimit të lëkurës.
  • Fleta e mikrofibrës natyrale e certifikuar vegane ndihmon lëkurën të thithë plotësisht lagështinë dhe ushqimin.

Përdorimi:

  1. Pas pastrimit, përgatisni lëkurën me tonik.
  2. Vendoseni maskën në fytyrë duke shmangur zonën e buzëve dhe syve.
  3. Lëreni të veprojë për rreth 15-20 minuta. Hiqeni maskën butësisht dhe masazhoni lehtë për thithjen më të mirë të esencës së mbetur.

Ingredientet:

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Phytosphingosine, Ceramide NP, Houttuynia Cordata Extract (1,000ppm), 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Arginine, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Sodium Phytate

Informacion shtesë

cope

1

Brand

Anua

Related Products