Anua Heartleaf 80 Moisture Soothing Ampoule Mask

Anua Heartleaf 80 Moisture Soothing Ampoule Mask

700L

E njomur me esencë të pasur me gjethe zemre(heartleaf) për aftësi qetësuese dhe hidratuese të lëkurës, kjo maskë fletësh zbulon lëkurë të pastër, të qetë dhe të balancuar me pH me përdorim të rregullt.

SKU: 11608 Kategori: , , ,

Përshkrim

E njomur me esencë të pasur me gjethe zemre(heartleaf) për aftësi qetësuese dhe hidratuese të lëkurës, kjo maskë fletësh zbulon lëkurë të pastër, të qetë dhe të balancuar me pH me përdorim të rregullt. Fleta e maskës vegane ngjitet pa probleme në fytyrë për shpërndarje të shpejtë të përbërësve aktivë nën shtresën e lëkurës.

Përfitimet:

  • Kjo maskë përmban ampulë ushqyese për të qetësuar irritimin duke dhënë lagështi.
  • Përmban Heartleaf për të zbutur intensivisht lëkurën e ndjeshme.
  • Fletë maskë vegane që ngjitet pa probleme në fytyrën tuaj.
  • Mban lëkurën tuaj në një nivel të ekuilibruar të pH.

Përdorimi:

  1. Pas pastrimit dhe tonifikimit, vendoseni fletën e maskës në fytyrë.
  2. Hiqeni maskën pas 15 minutash. Përhapni lehtë për tu përthithur sasia e mbetur.

Ingredientët:

Houttuynia Cordata Extract (80%), Butylene Glycol, Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Cellulose Gum, Carbomer, Allantoin, Polyglyceryl-10 Laurate, Citric Acid, Arginine, Disodium EDTA, Betaine, Panthenol, Biosaccharide Gum-1, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Dextrin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Informacion shtesë

cope

1

Brand

Anua

Related Products