Anua Heartleaf 77% Clear Pad

-16%

Anua Heartleaf 77% Clear Pad

Çmimi origjinal qe: 2,900L.Çmimi i tanishëm është: 2,450L.

Të mbushura me Toner qetësues 77% të Anua’s Heartleaf, këta pambukë-toner japin lagështi të bollshme dhe qetësojnë lëkurën e irrituar.Me përmbajtje ekstraktesh me bazë bimore kontrollon prodhimin e sebumit dhe minimizon poret e zgjeruara. Pambuku me toner në anën e ashpër ndihmon për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke lënë lëkurë të butë dhe të lëmuar.

Përshkrim

Të mbushura me Toner qetësues 77% të Anua’s Heartleaf, këta pambukë-toner japin lagështi të bollshme dhe qetësojnë lëkurën e irrituar.Me përmbajtje ekstraktesh me bazë bimore kontrollon prodhimin e sebumit dhe minimizon poret e zgjeruara. Pambuku me toner në anën e ashpër ndihmon për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke lënë lëkurë të butë dhe të lëmuar.

Përmban (Ekstrakt i gjetheve të Pinus Palustris, Ekstrakt i luleve të aguliçes së mbrëmjes, Ekstrakt i rrënjës së Ulmus Davidiana, Ekstrakt i rrënjës Pueraria Lobata) që ndihmojnë në kontrollin e sekretimit të sebumit dhe minimizojnë poret.

Përdorimi:
  1. Pas pastrimit me lares, përdorni anën e ashpër të pambukut për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e buzëve dhe syve.
  2. Fshijeni fytyrën edhe një herë butësisht me anën e kundërt të jastëkut për të përgatitur lëkurën për produktet e tjera.
  3. Mund të përdoret edhe si një maskë fletësh qetësuese duke e vendosur në zonat e irrituara.
Ingredientët:

Houttuynia Cordata Extract (77%), Water, Gluconolactone, Propanediol, Tromethamine, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Ulmus Davidiana Root Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen Seed Extract, Portulaca Oleracea Extract, Centella Asiatica Extract, Madecassoside, Asiatic Acid, Asiaticoside, Madecassic Acid, Sodium Phytate

Informacion shtesë

cope

70

Brand

Anua

Related Products