Masil 11 Scalp Care Ampoule Tonic

Sale

Masil 11 Scalp Care Ampoule Tonic

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,400L.

Një tonik i përshtatur për skalpin.Me përmbajtje të 15 ekstrakteve bimore lehtëson inflamacionin në skalpin e kokës, duke forcuar rrënjët e flokëve dhe duke nxitur daljen e fijeve të flokëve.

SKU: 11591 Kategori: , , ,

Përshkrim

Një tonik i përshtatur për skalpin.Me përmbajtje të 15 ekstrakteve bimore lehtëson inflamacionin në skalpin e kokës, duke forcuar rrënjët e flokëve dhe duke nxitur daljen e fijeve të flokëve.

Përftimet:
  • Lehtëson inflamacionin e skalpit
  • Kundër rënies së flokëve
  • Ushqen skalpin tuaj
  • Nxit rritjen e flokëve
  • Forcon rrënjën e flokëve
Përdorimi:

1.Shtrydhni një sasi të përshtatshme të ampulës direkt në skalpin tuaj.

2.Masazhoni butësisht ampulën në skalpin tuaj.

Ingredientët:

Distilled water, ethanol, butylene glycol, PEG-60 hydrogenated castor oil, erythritol, menthol, ammonium acryloyl, dimethyltaurate/VP copolymer, polysorbate, trehalose, salicylic acid, allantoin, rheum undulatum root/stalk/stem extract, shrubby sophora root extract, angelica gigas root extract, fo-ti root extract, chameleon plant extract, licorice root extract, skullcap extract, jujube extract, centella asiatica extract, mulberry bark extract, swertia japonica extract, plantago extract, barbary fig fruit extract, Amur cork tree bark extract, peony root extract, putslane extract, phenoxyethanol, disodium EDTA, swallow wort flower extract, niacinamide, frangrance

Informacion shtesë

ml

30

cope

4

Brand

Masil

Related Products