Banila Co Revitalizing Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml Special Set

Përshkrim

Banila Co Revitalizing Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml Special Set

Clean It Zero + Revitalizing është formuluar me përbërësit më të fortë të luftimit të radikalëve të lirë për një lëkurë të freskët dhe të pastër.
Përmban resveratrol (antioksidant polifenolik), farë rrushi dhe vaj ulliri.
Formuluar me përbërës të pasur dhe bimorë: Uji i Burimeve të termale, Vitamin E, Vitamin C etj..
I përshtatshëm për lëkurat mikse ose të yndyrshme.
Njetrajtëson tonin e lëkurës për një lëkurë të freskët dhe të ndritshme.
Krijuar me antioksidantë për të luftuar shenjat e para të plakjes, ky balm siguron mbrojtje nga faktorët mjedisore për lëkurën
E njëjta fuqi shkrirëse e përbërjes si origjinalja për të gjallëruar dhe energjizuar lëkurën.

Seti përmban:
Banila Co Revitalizing Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml

Brand

Banila Co

Related Products