Banila Co Nourishing Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml Special Set

Përshkrim

Banila Co Nourishing Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml Special Set

Formula Nourishing është për lëkurë normale në të thatë. Plot me përbërës hidratues për lëkurë të pastër dhe me shkëlqim. I pasur me vajra luks, ky variant Banila Clean It Zero përmban përqendrimin më të lartë të vajit nga të katër balsamët pastrues.

Formula e butë si sherbet ofron një pastrim të shpejtë dhe të lehtë të gjitha në një me një hap, e pa irrituar lëkurën! Jo vetëm si një agjent për heqjen e makeup, por edhe si kujdesi i parë i lëkurës, duke dhënë përfitime të shumta para kujdesit për pastrimin e qelizat e vdekura, shtrëngimin e poreve, rihidratimin dhe zbutjen e lëkurës së lodhur.

Seti përmban:
Banila Co Nourishing Cleansing Balm 100ml + Cleansing foam 30ml

Brand

Banila Co

Related Products