Vichy Homme Sensi Baume After Shave Balm

Sale

Vichy Homme Sensi Baume After Shave Balm

Çmimi origjinal qe: 3,400L.Çmimi i tanishëm është: 2,720L.

Vichy Sensi-Baume After-Save Balm është një xhel qetësues dhe intensivisht freskues pas rruajtjes, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.

SKU: 11254 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Homme Sensi Baume After Shave Balm

Vichy Sensi-Baume After-Save Balm është një xhel qetësues dhe intensivisht freskues pas rruajtjes, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.
I mbushur me vetitë e ujit mineralizues Vichy dhe kalciumit, për të qetësuar menjëherë lëkurën dhe për të forcuar barrierën e saj. I projektuar për t'u përdorur çdo ditë pas rruajtjes, ky
produkt rigjallëron dhe rikthen lëkurën në shëndetin e saj natyral ditë pas dite, duke e lejuar atë të ndihet më rehat dhe më pak e irrituar.
Mosha: 13+
Formuluar pa: alkool, parfum, parabenë.

Përdorimi:

Aplikoni xhelin qetësues pas rruajtjes në fytyrë dhe qafë. Vazhdoni me rutinën e kujdesit të lëkurës si zakonisht.

Informacion shtesë

ml

75

Brand

Vichy

Related Products