Vichy Homme Sensi Shave Shaving Foam

Sale

Vichy Homme Sensi Shave Shaving Foam

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,520L.

Shkuma e rruajtjes e Vichy përmban një kombinim unik përbërësish, duke përfshirë Kalciumin, Vitaminën C dhe Acidin Salicilik, për të parandaluar lëkurën nga tharja e shkaktuar nga rruajtja.

SKU: 11256 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Homme Sensi Shave Shaving Foam
Shkuma e rruajtjes e Vichy përmban një kombinim unik përbërësish, duke përfshirë Kalciumin, Vitaminën C dhe Acidin Salicilik, për të parandaluar lëkurën nga tharja e shkaktuar nga rruajtja.
Kjo formulë shkumuese mbron barrierën e lëkurës dhe parandalon dehidratimin e saj, si dhe ndihmon në mbrojtjen e shtresës hidro-lipidike të lëkurës .
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Pa parabene .

Përbërësit:

Water, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Cocamide Mea, Glycerin, Stearic Acid, ,
Ascorbyl Glucoside, Bht, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Dipropylene Glycol,
Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropylcellulose, Isobutane, Myristic Acid, Peg-90m, Salicylic
Acid, Stearyl Caprylate, Stearyl Heptanoate, Parfum.

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Vichy

Related Products