Vichy Homme Anti-Transpirant Roll On Deodorant 72H Sensitive Skin

Sale

Vichy Homme Anti-Transpirant Roll On Deodorant 72H Sensitive Skin

Çmimi origjinal qe: 1,850L.Çmimi i tanishëm është: 1,480L.

Vichy Homme Extreme Control Deodorant 72-orësh kundër djersës për meshkujt me lëkurë të ndjeshme që duan një deodorant dhe efikasitet afatgjatë kundër djersës.

Përshkrim

Vichy Homme Anti-Transpirant Roll On Deodorant 72H Sensitive Skin
Vichy Homme Extreme Control Deodorant 72-orësh kundër djersës për meshkujt me lëkurë të ndjeshme që duan një deodorant dhe efikasitet afatgjatë kundër djersës.

Për meshkujt që vuajnë nga djersitja intensive dhe dëshirojnë të kontrollojnë si erën ashtu edhe sasinë e djersës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e
ndjeshme, ky produkt anti-djersës ju jep të thatë gjatë gjithë ditës. Me një teksturë jo ngjitëse që ofron një veprim qetësues kundër acarimit.
Mosha: 15+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme;

Përbërësit kryesorë:

Mineralet ultra absorbues ndihmojnë për të mbajtur lëkurën të thatë gjatë gjithë ditës;
Aktivët antidjersës të mikro-rafinuar lejojnë një veprim të synuar në gjëndrat e djersitjes për 72
orë.

Përdorimi:

Përdoreni pasi të jeni larë në lëkurë të thatë. Mund ta përdorni 2 herë në javë ose më tepër
sipas nevojës.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products