Cosrx The Hyaluronic Acid 3 Serum

-16%

Cosrx The Hyaluronic Acid 3 Serum

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,850L.

Serumi ideal nëse keni nevojë për hidratim të thellë dhe të menjëhershëm!

SKU: 11257 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cosrx The Hyaluronic Acid 3 Serum
Serumi ideal nëse keni nevojë për hidratim të thellë dhe të menjëhershëm!
Shumë i përqendruar, i infuzuar me 3% acid hialuronik me masw molekulare tw ulwt që depërton thellësisht në të gjitha shtresat e lëkurës duke ofruar hidratim afatgjatë. Serumi, zbut, qetëson dhe mbështet barrierën e moisturës së lëkurës. Ka konsistencw shumë tw lehtë dhe përthithet menjëherë nga lëkura.

• Hidratim intensiv dhe i menjwhershwm
• Forcon barrierën e lëkurës
• Efekt plumping
• Ofron shkëlqim hidratues qw nw momentin qw aplikohet

• Acidi hialuronik:
Rimbush maksimalisht lëkurën me hidratim duke lehtësuar dehidratimin dhe duke rivendosur ekuilibrin e lagështisë së lëkurës.

• NMF (Kompleksi i aminoacideve):
Përmirëson barrierën e lëkurës duke mbrojtur kundër thatësisë dhe dehidrimit

• Ceramide:
Mbron lëkurën nga stresorët e jashtëm.

Përdorimi:
Aplikoni 2-3 pika në fytyrë dhe qafë një ose dy herë në ditë.
(Mund të aplikohet nën zonën e syve; shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytw tuaj. )

Water, Butylene Glycol, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Serine, Alanine, Glycine, Glutamic Acid, Lysine HCl, Threonine, Arginine, Proline, 1,2-Hexanediol, PVM/MA Copolymer, Dimethicone, Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Diethoxyethyl Succinate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthan Gum, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Isostearate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Sodium Phytate, Ceramide NP, Caprylic/Capric Triglyceride, Cholesterol, Phytosphingosine, Stearic Acid, Oleic Acid, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Citric Acid

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate(3%), Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Diethoxyethyl Succinate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Betaine, Xanthan Gum, Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Serine, Alanine, Glycine, Sodium Phytate, Sorbitan Isostearate, PVM/MA Copolymer, Glutamic Acid, Citric Acid, Lysine HCl, Threonine, Arginine, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Proline, Ceramide NP, Cholesterol, Caprylic/Capric Triglyceride, Phytosphingosine, Stearic Acid, Oleic Acid, Alcohol, Tocopherol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Cosrx

Related Products