Vichy Capital Soleil Solar Derm Science SPF50+

Sale

Vichy Capital Soleil Solar Derm Science SPF50+

Çmimi origjinal qe: 3,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,800L.

Vichy Capital Soleil Solar Derm Science është njw krem dielli me spf 50+ për fytyrën dhe trupin. Formula e tij është e pasuruar me fraksione probiotike, acid hialuronik dhe ujë vullkanik Vichy.

SKU: 11057 Kategori: , ,

Përshkrim

Vichy Capital Soleil Solar Derm Science SPF50+
Vichy Capital Soleil Solar Derm Science është njw krem dielli me spf 50+ për fytyrën dhe trupin. Formula e tij është e pasuruar me fraksione probiotike, acid hialuronik dhe ujë vullkanik Vichy.

Karakteristikat:
– Forcon barrierën e lëkurës.
– Teknologjia Netlock: mbrojtje me specter të gjerë kundër rrezeve UVB dhe UVA.
– Një përfundim ultra i lehtë, i padukshëm dhe pa yndyrë.
– Testuar nën kontroll dermatologjik dhe okulist.

Përdorimi:
20 minuta para ekspozimit në diell, aplikoni një sasi të përshtatshme kremi dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë, duke përdorur lëvizje rrethore për të siguruar mbrojtje optimale në të gjithë fytyrën dhe trupin.

Ingredientët
Aqua / Water – C12-15 Alkyl Benzoate – Glycerin – Propylene Glycol – Ethylhexyl Salicylate – Alcohol Denat. – Styrene/Acrylates Copolymer – Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine – Drometrizole Trisiloxane – Butyl Methoxydibenzoylmethane – Ethylhexyl Triazone – Polyester-5 – Acrylates Copolymer – Caprylyl Glycol – Disodium Edta – Ethylenediamine/Stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer – Isopropyl Lauroyl Sarcosinate – Peg-8 Laurate – Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid – Tocopherol – Triethanolamine

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Vichy

Related Products