Dr.Jart+ Every Sun Day Tone Up Sun Fluid Spf50+ PA++++

Dr.Jart+ Every Sun Day Tone Up Sun Fluid Spf50+ PA++++

2,600L

Kremi tonifikues i diellit krijon një pamje rrezatuese ndërsa mbron lëkurën nga rrezet UV me SPF50+ PA++++ me spektër të gjerë.

Availability: S’ka stok SKU: 10753 Kategori: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ Every Sun Day Tone Up Sun Fluid Spf50+ PA++++
Kremi tonifikues i diellit krijon një pamje rrezatuese ndërsa mbron lëkurën nga rrezet UV me SPF50+ PA++++ me spektër të gjerë.

Rrit tonin e lëkurës tuaj me nuancën rozë natyrale për shprehje të gjallë dhe të shëndetshme të lëkurës.

Konsistenca e butë, fluide, rri në lëkurë hollë dhe lehtë, duke lënë një fund të pastër.
Funksionon si bazë grimi për grim të qëndrueshëm dhe të përsosur.

Rekomandohet për:
-Ata që kanë nevojë për kujdes të përditshëm tonifikues ndaj diellit.
-Ata që shqetësohen për acarimin e lëkurës për shkak të rrezeve ultravjollcë.
-Ata që kanë nevojë për një bazë të mirë grimi të hollë dhe të qëndrueshme.
-Ata me ngjyrë të errët të lëkurës për shkak të mungesës së vitalitetit.

Përdorimi

Shkundni kremin kundër diellit përpara se ta përdorni.
Në hapin e fundit të kujdesit bazë të lëkurës, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurën e ekspozuar ndaj rrezeve UV.
Rritni ngjitjen duke e zëvendësuar me një bazë grimi përpara hapit të grimit.

Ingredientët
Niacinamide, Chrysanthemum Indicum Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Trichosanthes Kirilowii Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Mirabilis Jalapa Flower/​Leaf/​Stem Extract, Ipomoea Purpurea Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Adenosine, Eucalyptus Globulus Leaf Oil

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Dr.Jart+

Related Products