Nacific Aloe Tea Tree Smoothing Gel

Sale

Nacific Aloe Tea Tree Smoothing Gel

Çmimi origjinal qe: 1,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,360L.

Një xhel qetësues me Aloe Vera i pasur me 93% ekstrakt aloe dhe ekstrakte të pemës së çajit me, i cili jep efekt të mjaftueshëm hidratues dhe freskues.

SKU: 11377 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Aloe Tea Tree Smoothing Gel

Ky produkt është i mirë për lëkurën e dëmtuar nga ekspozimi UV, djegiet dhe gërvishtjet e vogla të lëkurës pasi ekstrakti i aloes dhe ksilitoli ofrojnë ndjesi freskuese dhe qetësuese. Përmban 9 lloje të Acidit Hyaluronic I cili hidraton lëkurën dhe një ingredient të patentuar që qetësonlëkurën e irrituar nga nxehtësia apo rrezet Ultraviolet.

Përdorimi:
Pas pastrimit aplikoni një sasi që e shikoni të përshtatshme dhe lërëni të absorbohet në lëkurë.
Për kujdes shtesë, njomni një copë pambuku me produktin dhe mbajeni në frigorifer. Më pas vendoseni në zonat e dëshiruara të fytyrës për disa minuta.

Ingridientet:
Aloe barbadensis Leaf Extract(930,000ppm), Glycerin, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Carbomer, Tromethamine, Ëater, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Disodium EDTA, Melaleuca Alternifolia(Tea Tree), Leaf Oil(100ppm), Citrus Aurantium Bergamia(Bergamot) Fruit Oil, Xylitol, Poyal Jelly Extract, Mentha Piperita(Peppermint) Leaf Extract, Honey Extract, Dio-scorea Japonica Root Extract, Laminaria Japonica Extract, 1,2- Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Sodium Acetylated Hyaluronate? hydroxy-propyltrimonium Hyaluronate, Dimethylsilanol Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hyaluronic Acid, Pentylrnr Glycol, Potassium Hyaluronate, Limonene, Linalool.

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Nacific

Related Products