MISSHA ALL-AROUND SAFE BLOCK VELVET FINISH SUN MILK

Sale

MISSHA ALL-AROUND SAFE BLOCK VELVET FINISH SUN MILK

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,980L.

Krem kundër diellit që mund të përdoret si primer.

Availability: S’ka stok SKU: 10945 Kategori: , , , ,

Përshkrim

MISSHA ALL-AROUND SAFE BLOCK VELVET FINISH SUN MILK
MBROJTËS DIELLI QË PËRDORET SI PRIMER…

Shtesa më e fundit në familjen All-around Safe Block, Missha’s Velvet Finish Sun Milk ofron mbrojtje të fortë kundër rrezeve të dëmshme UVA me SPF 50 dhe PA++++.
Ky krem kundër diellit freskues, i lehtë dhe që përthithet shpejt, funksionon si një primer grimi me një fund të butë, prej kadifeje.
Tekstura e qumështit ofron absolutisht zero ndjesi ngjitëse, shkëlqim ose erë kimike.
Përmban ujë lulesh Helichrysum për të qetësuar lëkurën. Ekstrakti i luleve/gjetheve Edelweiss mbrojnë lëkurën nga faktorët e dëmshëm mjedisor, duke hidratuar dhe ushqyer lëkurën.

E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lloje të yndyrshme të lëkurës.

Ingredientët
Helichrysum Italicum Extract, Cyclopentasiloxane, Homosalate, Silica, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Salicylate, Alcohol, Dipropylene Glycol, Lauryl PEG-10 Tris(Trimethylsiloxy)silylethyl Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Caprylyl Methicone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Abronia Villosa Leaf Extract, Psidium Guajava Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Rosa Damascena Flower Water, Leontopodium Alpinum Flower/​Leaf Extract, Water, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Stearic Acid, Quaternium-18 Bentonite, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Benzoate, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Polyhydroxystearic Acid, Ethylhexyl Palmitate, Isostearic Acid, Lecithin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, VP/​Hexadecene Copolymer, Acrylates/​Dimethicone Copolymer, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499, Fragrance

Informacion shtesë

ml

70

Brand

Missha

Related Products