Mary&May Multi Hyaluronics Serum

-11%

Mary&May Multi Hyaluronics Serum

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,790L.

Një serum i formuluar me peshë të vogël molekulare të acidit hialuronik që depërton në lëkurë midis qelizave të saj dhe hidraton thellësisht.

SKU: 11009 Kategori: , , ,

Përshkrim

Mary&May Multi Hyaluronics Serum
Një serum i formuluar me peshë të vogël molekulare të acidit hialuronik që depërton në lëkurë midis qelizave të saj dhe hidraton thellësisht.

Rimbush në mënyrë efektive me acid hialuronik që mban 1000 herë peshën e tij në ujë, duke dhënë lëkurë të shëndetshme dhe të bukur.
Formuluar me përbërës të gjelbër të verifikuar nga EWG.
Pa testime te kafshët dhe pa 7 përbërës të dëmshëm: paraben, aroma dhe ngjyra artificiale, alkool, vaj mineral, surfaktantë dhe alergjenë.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të përshtatshme tërësisht në fytyrë dhe qafë, më pas masazhoni butësisht për përthithje më të mirë.

Ingredientët
Purified Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate (High Molecular) (5050Ppm), Sodium Hyaluronate Crosspolymer (22Ppm), Hydrolyzed Hyaluronic Acid (18Ppm), Hyaluronic Acid (8Ppm), Sodium Hyaluronate (Low Molecular) (3Ppm), Hydrolyzed Sodium Hyaluronate (1Ppm), Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Mary&May

Related Products