Cos De BAHA Vitamin C MSM Serum (VM)

Cos De BAHA Vitamin C MSM Serum (VM)

2,000L

Ky serum me absorbim të shpejtë, i mbushur me vitaminë C, MSM, Acid Ferulik dhe vitaminë E, hidraton dhe forcon lëkurën tuaj duke reduktuar rrudhat për një pamje rrezatuese.

SKU: 10997 Kategori: , , ,

Përshkrim

Cos De BAHA Vitamin C MSM Serum(VM)
Ky serum me absorbim të shpejtë, i mbushur me vitaminë C, MSM, Acid Ferulik dhe vitaminë E, hidraton dhe forcon lëkurën tuaj duke reduktuar rrudhat për një pamje rrezatuese. Vitamina C ndihmon në mbrojtjen kundër rrezeve UV ndërsa riparon lëkurën e dëmtuar nga dielli.

Acidi hialuronik hidraton thellësisht dhe e mbush lëkurën duke hidratuar, rimbushur dhe rritur aftësinë e lëkurës për të mbajtur lagështinë, duke dhënë një çehre më të butë rinore. MSM është një burim natyror i squfurit organik (Nature’s Beauty Mineral) që ndihmon në ruajtjen dhe rimbushjen e kolagjenit në lëkurën tuaj.
Trajton në mënyrë efektive linjat dhe rrudhat, lëkurën e thatë dhe të ndjeshme, aknet, ekzemën, psoriasis dhe rosacea dhe e bën lëkurën tuaj të lëmuar, të zhdërvjellët dhe të shndritshme.

Përdorimi
Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni 1-2 pika serum në mëngjes ose në mbrëmje.

Ingredientët
*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Glycereth-26, Dimethyl Sulfone, 1,2-Hexanediol, Betaine, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Dipotassium Glycyrrhizinate, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Citric Acid, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Sambucus Nigra Flower Extract, *Momordica Charantia Fruit Extract, *Leontopodium Alpinum Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Cos De BAHA

Related Products