La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Sale

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

1,520L4,400L

HYALU B5 SERUM
Serum kundër rrudhave me efekt mbushës dhe hidratues për lëkurën tuaj.
Targeti: Rrudhat, humbja e vëllimit dhe elasticiteti, lëkura e pashëndetshme dhe e lodhur.

SKU: 10013 Kategori: , , , Etiketa: , , ,
Spastroje

Përshkrim

HYALU B5 SERUM

Serum kundër rrudhave me efekt mbushës dhe hidratues për lëkurën tuaj.

VETITË

Targeti: Rrudhat, humbja e vëllimit dhe elasticiteti, lëkura e pashëndetshme dhe e lodhur.

Një formulë unike rigjeneruese, duke kombinuar dy lloje të acideve të pastra hialuronike, vitaminë B5 dhe madecassoside, për të mbushur, riparuar barrierën e lëkurës dhe nxitur rigjenerimin e saj.

PËRDORIMI 

Xhel i freskët hidratues. Aplikoni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Të gjitha llojet e lëkurës. Zhvilluar për njerëzit intolerantë të nikelit.

INGRIDIENTËT

Aqua (Water), Glycerin, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Panthenol, Pentylene Glycol, Dimethicone, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Ppg-6 Decyl Tetradeceth-30, Sodium Hyaluronate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).

Informacion shtesë

ml

10, 30

Brand

La Roche Posay

Related Products