KAINE Chaga Collagen Charging Serum

KAINE Chaga Collagen Charging Serum

2,500L

Bëhuni gati për lëkurë të shëndoshë dhe me pamje rinore me serumin KAINE CHAGA COLLAGEN CHARGING !!

Ky serum vegan përmban 70% ekstrakt të kërpudhave chaga për të rikthyer elasticitetin e lëkurës dhe për të ushqyer lëkurën tuaj me energji të gjallëruese.

SKU: 11617 Kategori: , ,

Përshkrim

Bëhuni gati për lëkurë të shëndoshë dhe me pamje rinore me serumin KAINE CHAGA COLLAGEN CHARGING !!

Ky serum vegan përmban 70% ekstrakt të kërpudhave chaga për të rikthyer elasticitetin e lëkurës dhe për të ushqyer lëkurën tuaj me energji të gjallëruese. Plus, me squalanin me origjinë bimore dhe vajin e farës së jojobës, hidraton thellësisht për lëkurë të lëmuar dhe të shëndetshme. Dhe me fuqinë e kolagjenit vegan, adenozinës, EGF dhe FGF, ndihmon në përmirësimin e rrudhave dhe elasticitetin e lëkurës për një pamje rinore.

Pa aromë artificiale, ngjyrues, parabene dhe vajra minerale, ky serum kundër plakjes është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe do t’ju lërë me një shkëlqim rrezatues.

Përdorimi:

  • Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikojeni në lëkurë dy herë në ditë (mëngjes / mbremje).
  • Vazhdoni me një hidratues ose pjesën tjetër të rutinës suaj.

Ingredientët:

Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract, Glycerin, Squalane, Polyglycerin-3, Water, Dipentaerythrityl Hexa C5-9 Acid Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Chondrus Crispus Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Juniperus Virginiana Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Pogostemon Cablin Oil, Melia Azadirachta Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Corallina Officinalis Extract, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Soluble Collagen, Anthemis Nobilis Flower Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Bacillus/Folic Acid Ferment Filtrate Extract, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Betaine, Polyacrylate Crosspolymer-6, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glucose, Hydrogenated Lecithin, Tromethamine, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Fructose, Sodium Dilauramidoglutamide Lysine, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Dextrin, Sodium Phytate, Tocopherol, Lecithin, Acetyl Glutamine, Beta-Glucan, Caprylyl Glycol, sh-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-11, sh-Polypeptide-9, Xanthan Gum, t-Butyl Alcohol

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Kaine

Related Products