Isntree Onion Newpair Essence Toner

-50%

Isntree Onion Newpair Essence Toner

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 1,150L.

Një tonik esence që ndihmon në trajtimin e shenjave të akneve dhe njollave të lekurës në të njëjtën kohë.

SKU: 10555 Kategori: , , ,

Përshkrim

Isntree Onion Newpair Essence Toner
Një tonik esence që ndihmon në trajtimin e shenjave të akneve dhe njollave të lekurës në të njëjtën kohë.

I pasuruar me 75% ekstrakte të qepës së kuqe posaçërisht për të trajtuar njollat. Formuluar me kompleksin NoSCalm (heparin natriumi, allantoin, panthenol dhe Heartleaf Houttuynia) qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.

Përmban Acid Tranexamic dhe derivate të vitaminës C për të njëtrajtsuar tonin e lëkurës dhe për të trajtuar pigmentimin, si dhe Betain për të hidratuar lëkurën.

Përdorimi

Pasi keni pastruar fytyrën, lagni një copë pambuku me tonerin dhe fshini butësisht të gjithë fytyrën.

Ingredientët
Allium Cepa (Onion) Bulb Extract, Propanediol, Glycerin, Methylpropanediol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Water Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Adenosine, Disodium EDTA, Biosaccharide Gum-1, Tromethamine, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Citric Acid, Sodium Citrate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Glycereth-26, CocciniaIndica Fruit Extract, Hydroxyethylcellulose, Betaine, Allantoin, Houttuynia Cordata Extract, Panthenol, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Corallina Officinalis Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Sodium Heparin, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tranexamic Acid

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Isntree

Related Products