HYALU B5 EYES

Sale

HYALU B5 EYES

Çmimi origjinal qe: 3,800L.Çmimi i tanishëm është: 3,040L.

Kujdesi i parë dermatologjik kundër rrudhave për zonën e syve që rimbush, rigjeneron dhe zbut zonën e ndjeshme rreth syve për pamje më të freskët dhe më rinore.

SKU: 10260 Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

HYALU B5 EYES
Kujdesi i parë dermatologjik kundër rrudhave për zonën e syve që rimbush, rigjeneron dhe zbut zonën e ndjeshme rreth syve për pamje më të freskët dhe më rinore.
Ingridientët kyç :
ACIDI HIALURONIK – rimbush, hidraton
VITAMINA B5 – qetëson lëkurën
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme. Jo-komedogjenik.Teksturë e dendur për efekt të menjëhershëm uniform.Vendoseni çdo ditë në zonën e pastruar të syve.Bazë e shkëlqyeshme e makeup-it.

Ingredientët
Aqua /​ Water, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter /​ Shea Butter, Dimethicone, Prunus Armeniaca Kernel Oil /​ Apricot Kernel Oil, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Panthenol, Silica, Isohexadecane, Zea Mays Starch /​ Corn Starch, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Cera Alba /​ Beeswax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Peg-20 Stearate, Stearyl Alcohol, Tin Oxide, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sorbitan Oleate, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Arginine Pca, Serine, Myristic Acid, Alumina, Disodium Edta, Isopropyl Titanium Triisostearate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Linseed Extract, Citric Acid, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Toluene Sulfonic Acid, Polysorbate 80, Acrylamide/​Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Bht, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 /​ Iron Oxides, Ci 77891 /​ Titanium Dioxide, Mica

Informacion shtesë

ml

15

Brand

La Roche Posay

Related Products