Dr.Jart+ Cicapair Sleepair Ampoule -in Mask

Dr.Jart+ Cicapair Sleepair Ampoule -in Mask

4,000L

Një maskë gjatë natës që qetëson skuqjen dhe përmirëson shpejt strukturën e lëkurës tuaj për një lëkurë të shëndetshme.

Availability: S’ka stok SKU: 10786 Kategori: , , ,

Përshkrim

Dr.Jart+ Cicapair Sleepair Ampoule -in Mask
Një maskë gjatë natës që qetëson skuqjen dhe përmirëson shpejt strukturën e lëkurës tuaj për një lëkurë të shëndetshme.

Ky trajtim freskues, intensiv, në formë xheli, hidraton, rrit shkëlqimin dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës pas një përdorimi të vetëm.

Duke forcuar barrierën e lëkurës me hidratim intensiv, lëkura e lodhur, e stresuar duket e shëndetshme dhe e rigjallëruar dhe është formuluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme.

Centella™ Rx 15% – Rikthen gjendjen e shëndetshme dhe të qetë të lëkurës së ndjeshme.
Cicabond™ 1000 ppm – Prodhon lidhje të ngushta me lëkurën e dëmtuar.
Jartbiome™ 1000ppm – Rrit qëndrueshmërinë e lëkurës.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit për lëkurën para gjumit dhe shpëlajeni mëngjesin tjetër.

Ingredientët
Water/​Eau, Dipropylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Methicone, 1,2-Hexanediol, Achillea Millefolium Oil, Houttuynia Cordata Extract, Ilex Aquifolium (Holly) Leaf Extract, Niacinamide, Trehalose, Vinyl Dimethicone, Butylene Glycol, Dimethiconol, Cetyl Dimethicone, Chondrus Crispus Extract, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Tromethamine, Caprylyl Glycol, Dehydroxanthan Gum, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Hedera Helix (Vy) Extract, Streptococcus Thermophilus Ferment, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Adenosine, Disodium EDTA, Panthenol, Caprylyl/​Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Madecassoside, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Fusidium Coccineum Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin, Coccinia Indica Fruit Extract, Dna, Amber Powder, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Corallina Officinalis Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Asiaticoside, Methylpropanediol, Centella Asiatica Leaf Extract, Bamboo Vinegar, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Calcium Chloride, Centella Asiatica Extract, Magnesium Sulfate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate

Informacion shtesë

ml

110

Related Products