By Ecom Pure Calming Cica Cream

By Ecom Pure Calming Cica Cream

3,500L

Ky produkt eshte nje krem i bute ne trajte xheli i cili qeteson, forcon dhe mbron lekurat sensitive.

Availability: S’ka stok SKU: 10515 Kategori: , , ,

Përshkrim

By Ecom Pure Calming Cica Cream
Ky produkt eshte nje krem i bute ne trajte xheli i cili qeteson, forcon dhe mbron lekurat sensitive.

Ektrakti i Centella Asiatica dhe Madecassoside ndihmojne qetesimin e lekurave qe ndikohen nga faktoret e jashtem ose stresi.

Nderkohe Panthenoli ndihmon ne parandalimin e kruajtjeve dhe inflamacionit te lekures.

Trajtoni lëkurën tuaj me përbërësit kryesorë që gjenden në këtë krem, si Ekstrakti Centella Asiatica dhe Ekstrakti Azadirachta Indica – të gjitha të njohura si shumë të dobishme për lëkurën e ndjeshme dhe të prirur ndaj akneve.

Hidratuesi perfekt per lekurat proakneike sensitive.

Perdorimi

Pasi te keni pastruar fytyren dhe pasi keni ndjekur te gjitha hapat ne rutinen tuaj te fytyres vendosni nje sasi te caktuar ne fytyre dhe perhapeni. Perdoreni ne mengjes dhe ne darke.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Glycerin, Isodecyl Neopentanoate, 1,2-Hexanediol, Caprylic/​Capric Triglyceride, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Aqua/​Water, Madecassoside, Algae Extract, Eclipta Prostrata Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Propolis Extract, Portulaca Oleracea Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pteris Multifida Extract, Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Lecithin, Sh-Polypeptide-19, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Polyglyceryl-10 Laurate, Gelatin, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Panthenol, Cellulose Gum, Fructooligosaccharides, Beta-Glucan, Polyquaternium-51, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Guaiazulene, Sodium Phosphate, SH-Oligopeptide-1, SH-Oligopeptide-2, SH-Polypeptide-1, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

By Ecom

Related Products