Anessa Skin Brightening UV Sunscreen Gel SPF50+ PA++++

Anessa Skin Brightening UV Sunscreen Gel SPF50+ PA++++

3,500L

Anessa Skin Brightening UV Sunscreen Gel është krem kundër diellit i tipit xhel me funksionalitete të ndryshme duke përfshirë mbrojtjen UV, zbardhjen, hidratimin e lëkurës dhe efektin bazë të grimit.

SKU: 11282 Kategori: , , ,

Përshkrim

Anessa Skin Brightening UV Sunscreen Gel N SPF50+ PA++++ 90g
Anessa Skin Brightening UV Sunscreen Gel është krem kundër diellit i tipit xhel me funksionalitete të ndryshme duke përfshirë mbrojtjen UV, zbardhjen, hidratimin e lëkurës dhe efektin bazë të grimit. Xheli me ngjyrë livande jep një efekt tonifikues dhe e bën lëkurën tuaj të duket më e ndritshme.
Acidi tranexamik vonon gjenerimin e melaninës dhe parandalon njollat .
Dy formula botanike, kolagjeni, acidi super hialuronik dhe glicerinë sigurojnë hidratim të mirë të lëkurës.
Tekstura e xhelit ka një ndjesi ujore dhe të freskët.
Xheli është krijuar për të siguruar efekt të qëndrueshëm të papërshkueshëm nga uji, kështu që është një krem i përshtatshëm për çdo aktivitet me ekspozim ndaj rrezeve të diellit.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë. Përhapeni mirë. Mund ta pvrdorni dhe ne trup.

Ingredientët
Water (Aqua), Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alcohol, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Glycerin, Diisopropyl Sebacate, Tranexamic Acid, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, PEG-100 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Silica, PPG-17, Hydrated Silica, Isostearic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethylacrylamide/​Sodium Acryloyldimethyltaurate Crosspolymer, Titanium Dioxide (Ci 77891), Aluminum Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Triazone, Dextrin Palmitate, Hydrogen Dimethicone, Mica, Sorbitan Sesquiisostearate, Beheneth-20, Succinoglycan, Cellulose Gum, Fragrance (Parfum), BHT, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Metaphosphate, Trisodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Talc, Sodium Metabisulfite, PEG/​PPG-14/​7 Dimethyl Ether, Red 33 (Ci 17200), Camellia Sinensis Leaf Extract, Potentilla Erecta Root Extract, Blue 1 (Ci 42090), Sodium Acetylated Hyaluronate, Polyquaternium-51, Soluble Collagen

Informacion shtesë

g

90

Brand

Anessa

Related Products