Skin Aqua Super Moisture Gel (SPF50 + PA ++++) 110g

Skin Aqua Super Moisture Gel (SPF50 + PA ++++) 110g

2,900L

Kremi i diellit me teksturë xheli siguron mbrojtje SPF 50+ PA++++ UV, dhe jep hidratim nga katër përbërës hidratues (hialuronat natriumi, super hialuronat, kolagjeni i hidrolizuar dhe arginina).

SKU: 11280 Kategori: , , ,

Përshkrim

Skin Aqua Super Moisture Gel (SPF50 + PA ++++) 110g
Kremi i diellit me teksturë xheli siguron mbrojtje SPF 50+ PA++++ UV, dhe jep hidratim nga katër përbërës hidratues (hialuronat natriumi, super hialuronat, kolagjeni i hidrolizuar dhe arginina).
Është me teksturë të lehtë dhe le një ndjesi freskuese që i ngjan aplikimit të tonerit për rezultate komode dhe rihidratuese. Prodhuar pa aroma, ngjyrues artificialë dhe vajra minerale.
Formula e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj djersës mund të përdoret në fytyrë dhe trup dhe si bazë grimi.

Përdorimi
Aplikojeni atë pas pastrimit dhe tonifikimit si hapi i fundit i rutines së kujdesit të lëkurës. Mund të përdoret çdo ditë dhe nën grim si bazë grimi.

Ingredientët
Water, Ethanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, DPG, Glycerin, Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, BG, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate (Super Hyaluronic Acid), Hydrolyzed Collagen, Arginine (Amino Acid), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, TEA, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Polystyrene, EDTA-2Na, Xanthan Gum, Polyvinyl Alcohol, Methylparaben

Informacion shtesë

g

110

Brand

Skin Aqua

Related Products