Nacific Blackhead All Kill Bubble Cleansing Pack

Sale

Nacific Blackhead All Kill Bubble Cleansing Pack

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

All Kill Bubble Cleansing Pack përmban vajin pastrues, larësin ujor në një paketim.

SKU: 11375 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Nacific Blackhead All Kill Bubble Cleansing Pack
Pluhuri i qymyrit siguron një kujdes të vecante të pikave të zeza dhe e bën lëkurën të butë dhe të freskët. Eksfolijon dhe lë një efekt masazhi. Përmban ekstrakti të gjetheve të Aloe Verës dhe ekstrakti të Çajit të Gjelbër ofrojnë një kujdes të mirë të lëkures pa e ndjërë të tërhequr dhe pa irritim. Ka teksturë në formë xheli që kthehet në shkumë që pastron poret thellësisht.

Përdorimi:
Njomeni fytyrën me ujë. Aplikoni larësin dhe mbajeni për 3 minuta. Masazhojeni lëkurën me duar të njoma pasi të jenë krijuar flluskat për të larguar papastërtitë.

Ingridientet:
Water, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Coco-Betaine, Methyl Perfluoroisobutyl Ether, Acrylates Copolymer, Methyl Perfluorobutyl Ether, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Potassium Cocoyl Glycinate, 1, 2-Hexanediol, Glucomannan, Arginine, Potassium Cocoate, Charcoal Poëder, Chlorphenesin, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Hexylene glycol, Butylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Salix Alba (Ëilloë) Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Portulaca Oleracea Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Allium Sativum (Garlic) Bulb Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Lecithin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Contains fragrance: Limonene, Linalool.

Informacion shtesë

ml

140

Brand

Nacific

Related Products