COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream

-26%

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,550L.

Kremi mbush lëkuren,mbron nga dehidratimi dhe ndërkohe përmirëson elasticitetin e saj.

Përshkrim

ADVANCED SNAIL 92 ALL IN ONE CREAM
92% filtrat i sekrecioneve te kërmillit.

Kremi mbush lëkuren,mbron nga dehidratimi dhe ndërkohe përmirëson elasticitetin e saj.
Krem me teksturë xheli i cili depërton ne lëkure duke krijuar nje barrierë mbrojtëse për një hidratim te gjatë.

Rekomanduar për lëkurat e thata,të dehidratuara ,normale dhe ato mikse.

Ingredientët
Snail Secretion Filtrate, Betaine, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Arginine, Dimethicone, Carbomer, Panthenol, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Cosrx

Related Products