Tiam Pore Minimizing 21 Serum Niacinamide

Tiam Pore Minimizing 21 Serum Niacinamide

2,200L

Një serum që kujdeset për poret dhe rregullon prodhimin e tepërt të sebumit ndërsa përmirëson pamjen e shkëlqimit, pikave të zeza dhe poreve të thella.

Përshkrim

Tiam Pore Minimizing 21 Serum
Një serum që kujdeset për poret dhe rregullon prodhimin e tepërt të sebumit ndërsa përmirëson pamjen e shkëlqimit, pikave të zeza dhe poreve të thella.
Përmban 20% Niacinamide dhe 1% Zink PCA për të sjellë përfitimet e shtrëngimit të poreve ndërsa ndriçon ngjyrën e lëkurës.
Pasuruar me BHA natyrore për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë për një strukturë më të butë të lëkurës.
Testet vërtetuan se çehra e lëkurës u përmirësua pas 21 ditësh aplikimi.

Përdorimi
Vendosni një sasi të moderuar në fytyrë pasi përgatitni lëkurën me toner.
Ju lutemi vendosni kremin kundër diellit pasi përdorni serumin në mëngjes.

Ingredientët
Water, Niacinamide, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Zinc PCA, Salix Alba (Willow) Bark Water, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Glycerin, Ethyl Hexanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate

Informacion shtesë

ml

40

Brand

Tiam

Related Products