COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

-31%

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,450L.

ESENCA E VERTETE E KERMILLIT:Formuluar me filtrat sekretes te kermillit 96% -Efektiv per hidratimin e lekures se dehidratuar dhe qetsimin e lekures se demtuar.

Përshkrim

Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
Magjia e jargëve të kërmillit !

ESENCA E VERTETE E KERMILLIT:Formuluar me filtrat e sekrecioneve te kermillit 96% -Efektiv per hidratimin e lekures se dehidratuar dhe qetësimin e lekures se demtuar.
Shkëlqim natyral nga lekura e shëndetshme!:
Kjo esencë është krijuar nga filtrimi i mucinës se kërmillit e pasur me lëndë ushqyese, ne menyrë që te mbajë lekuren tuaj te hidratuar gjate gjithe dites,ndersa rikthen vitalitetin e saj.
Perberesi kryesor:Filtrati i sekretimit te kermillit 96% mbron lekuren nga humbja e lageshtise duke e mbajtur te bute dhe te shendetshme strukturen e aj.

Perdorimi
1:Pas pastrimit dhe tonifikimit,vendosni nje sasi të vogel ne gjithe fytyren tuaj
2.Butesisht shtypni duke perdorur majat e gishterinjve per te ndihmuar thithjen dhe pastaj vazhdoni rutinen me hidratuesin tuaj.

Ingredientët
Snail Secretion Filtrate, Betaine, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Arginine, Allantoin, Ethyl Hexanediol, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Cosrx

Related Products