ALOE + Colors Love Is In The Hair Total Repair Hair Mist

ALOE + Colors Love Is In The Hair Total Repair Hair Mist

1,300L

Ky mist për flokët kombinon 7 përbërës aktivë unikë, panthenol, acid hialuronik, aloe organike,niacinamide, niseshte gruri, proteina gruri dhe keratin.

SKU: 11085 Kategori: , , ,

Përshkrim

ALOE + Colors Love Is In The Hair Total Repair Hair Mist
Ky mist për flokët kombinon 7 përbërës aktivë unikë, panthenol, acid hialuronik, aloe organike,niacinamide, niseshte gruri, proteina gruri dhe keratin.
Ofron kujdes intensiv, hidraton dhe ushqen thellësisht flokët e dëmtuar. Parandalon thyerjen e majave dhe mbron nga ndotësit e ajrit. Përmirëson shkëlqimin dhe vitalitetin e ngjyrës, si dhe parandalon zbehjen e bojës. Është i pasuruar me acid hialuronik të hidrolizuar me peshë molekulare të lartë dhe të ulët, i cili depërton brenda flokëve.
Për flokë të shëndetshëm dhe të lehtë për t’u krehur dhe me shumë volum. Rikthen elasticitetin e flokëve, pa e rënduar atë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Përdorimi:
Spërkateni në flokë të pastër pas larjes me shampoo dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Nuk ka
nevojë për shpëlarje, nuk lubrifikon flokët. Për rezultate më të mira, kombinojeni me shampoon
përkatëse.

Ingredientët
AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE (*), PPG-26-BUTETH-26, PEG-12 DIMETHICONE,PARFUM, SODIUM HYALURONATE, PHYTANTRIOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SACCHARIDE ISOMERATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PANTHENOL, HYDROLYZED KERATIN, HYDROLYZED WHEAT STARCH, NIACINAMIDE, PEG-12 DIMETHICONE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LACTIC ACID,SODIUM CITRATE, (*) Organically cultivated

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aloe+

Related Products