ALOE + Colors All Hair Types Hair Mask

ALOE + Colors All Hair Types Hair Mask

1,400L

Maskë e pasur hidratuese për flokë të lyer me aloe vera organike dhe acid hialuronik.

SKU: 11083 Kategori: , , ,

Përshkrim

ALOE + Colors All Hair Types Hair Mask
Maskë e pasur hidratuese për flokë të lyer me aloe vera organike dhe acid hialuronik, ushqen thellësisht flokët e thatë dhe të dehidratuar nga rrënja në majë, duke ofruar trajtim intensiv, shkëlqim dhe vitalitet në ngjyrë. Me aloe vera organike në përqendrim të lartë, zbut dhe riparon flokët e dëmtuar, duke i lënë flokët të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në flokë të njomë pas shampos dhe lëreni maskën për disa minuta. Shpëlajeni
me ujë të bollshëm. Për rezultate më të mira, kombinojeni atë me shampon përkatëse.

Ingredientët
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice (*), Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glycerin, Cetyl Esters, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel Oil, Behentrimonium Chloride, Sodium Hyaluronate, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Olea Europaea Fruit Oil, Persea Gratissima Oil, Cocos Nucifera Oil, Hydrolyzed Wheat Starch, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, PEG-20 Stearate, Laureth-9, Phytosterols, Phytantriol, Trideceth-12, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Keratin, Arginine, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Parfum, Citric Acid, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Aloe+

Related Products