Beauty of Joseon – Glow Deep Seum : Rice + Arbutin

-24%

Beauty of Joseon – Glow Deep Seum : Rice + Arbutin

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,290L.

Një serum hidratues me një konsistencë shumë të lehtë dhe një teskturë të lëngshme ka veti zbardhuese dhe antipigmentuese.

SKU: 10582 Kategori: , ,

Përshkrim

Beauty of Joseon – Glow Deep Seum : Rice + Arbutin
Një serum hidratues me një konsistencë shumë të lehtë dhe një teskturë të lëngshme ka veti zbardhuese dhe antipigmentuese.

Përmban 68% Rice Bran Water dhe 2% Arbutin. Përdorimi i tij i vazhdueshëm ruan hidratimin, ushqen lëkurën dhe e ndricon atë.
Pa: Phenoxyethanol, Mineral Oil, Paraben, Sulfate, PEG, EU alergjik, aroma artificiale dhe ngjyrues, essential oil.

Përdorimi

Vendosni 2-3 pika nga produkti në pëllëmben e dorës dhe fërkojini për të aktivizuar serumin. Më pas përhapeni lehtë në fytyrë derisa të përthithet duke shmangur zonën rreth syve.

Ingredientët
Oryza Sativa (Rice) Bran Water, Water, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Arbutin, Methyl Gluceth-20, Panthenol, Polyglycerin-3, Trehalose, Glyceryl Glucoside, Hydrolyzed Jojoba Esters, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Arginine, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Coptis Japonica Root Extract, Sorbitan Isostearate, Glucose, Cyclohexane, Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Hordeum Distichon (Barley) Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Seed Extract, Vigna Radiata Seed Extract, Zea Mays (Corn) Kernel Extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Beauty of Joseon

Related Products