Apieu Juicy-Pang Mousse Tint

Apieu Juicy-Pang Mousse Tint

Paraqet një teksturë të butë me një prekje të mëndafshtë dhe prej kadifeje.

SKU: 10827 Kategori: , , ,
Spastroje

Përshkrim

Apieu Juicy-Pang Mousse Tint

Paraqet një teksturë të butë me një prekje të mëndafshtë dhe prej kadifeje.
Ofron një efekt grimi të qëndrueshëm dhe fiksim të mirë në buzë me larmi ngjyrash.
Përhapet në buzët tuaja lehtësisht me formulën hidratuese.
Formulë e lehtë që jep buzë të ëmbla të hidratuara.
Rezultat jo ngjitës dhe i pastër .

Përdorimi

Përdorni majën për të mbledhur dhe aplikuar nuancën. Aplikoni një shtresë shtesë për mbulim të mjaftueshëm.

Informacion shtesë

Nuanca

#CR02, #CR07, #PK01, #RD05

Related Products