ALOE + Colors So Velvet Shower Gel

ALOE + Colors So Velvet Shower Gel

1,300L

Provoni xhelin e butë dhe hidratues të dushit So Velvet me një aromë të mrekullueshme.

SKU: 11079 Kategori: , , ,

Përshkrim

ALOE + Colors So Velvet Shower Gel
Provoni xhelin e butë dhe hidratues të dushit So Velvet me një aromë të mrekullueshme. Me një përbërje të butë për lëkurën dhe pH neutral, pastron butësisht pa e tharë lëkurën tuaj.
Ka një strukturë kremoze dhe është e lehtë për t'u shpëlarë, parandalon acarimin dhe tharjen. Në të njëjtën kohë, ushqen lëkurën tuaj, duke ofruar butësi dhe hidratim të shtuar.
Përmbajtja e tij e lartë e aloe organike, ofron një veprim të konsiderueshëm zbutës, hidratues dhe qetësues. Është ideal për përdorim të përditshëm dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të mjaftueshme në lëkurë të njome derisa të shkumëzojë dhe më pas shpëlajeni me ujë
të bollshëm.
(Për një trajtim të plotë dhe qëndrueshmëri më të gjatë të aromes në lëkurën tuaj, kombinoni Xhelin e
Dushit So Velvet Aloe + Colors me kremin përkatës të trupit Aloe + Colors So Velvet ose Aloe + Butter
Body Butter!)

Ingredientët
AQUA, ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) LEAF JUICE*, SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-4 RAPESEEDAMIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, POLY-QUARTENIUM-7, GLYCERIN, PARFUM, GLYCERETH-2 COCOATE, GLYCOL DISTEARATE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, DEHY-DROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, AMYL CINNAMAL , CINNAMYL ALCOHOL , CITRONELLOL , COUMARIN , GERANIOL , LINALOOL. *Organic

Informacion shtesë

ml

250

Brand

Aloe+

Related Products