Cos De BAHA Retinol Serum RS

Sale

Cos De BAHA Retinol Serum RS

1,290L1,790L

Serum fytyre Cos De BAHA 2.5% Retinoid i krijuar për të plotësuar procedurën e rinovimit të lëkurës dhe për të zvogëluar shfaqjen e rrudhave.

SKU: 11140 Kategori: , , , ,
Spastroje

Përshkrim

Cos De BAHA Retinol Serum RS
Serum fytyre Cos De BAHA 2.5% Retinoid i krijuar për të plotësuar procedurën e rinovimit të lëkurës dhe për të zvogëluar shfaqjen e rrudhave. Falë aftësisë së tij për të nxitur përbërjet për ndërtimin e lëkurës, retinoli është prej kohësh mjeti i preferuar kundër rrudhave. Për të maksimizuar përfitimet kundër plakjes edhe më tej, esht shtuar pluhuri i acidit hialuronik dhe vitaminës E për të nxitur prodhimin e kolagjenit dhe zbutjen e linjave të imëta.
Fytyra juaj jo vetëm që do të ndihet e hidratuar dhe e freskët, por do të duket e gjallë ndërsa serumi ynë kundër rrudhave fillon të hyjë në fuqi.
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Përdorimi:

Aplikojeni në darkë , pasi të keni larë fytyrën . Prisni 15 minuta dhe më pas aplikoni hidratuesin.
Përdoreni 2-3 herë në javë.

Ingredientët
*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Propanediol, Retinol, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, 1,2 -Hexanediol, Polysorbate 20, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), *Rosa Damascena Extract, *Lavandula Angustifolia Flower Extract, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Melissa Officinalis Leaf Extract, * Artemisia Vulgaris Extract, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

30, 60

Brand

Cos De BAHA

Related Products