3CE Mini Multi Eye Color Palette #Closing Out

-4%

3CE Mini Multi Eye Color Palette #Closing Out

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 2,490L.

Palette të gjitha në një me katër ngjyra bazë dhe të qëndrueshme

SKU: 10859 Kategori: , ,

Përshkrim

3CE Mini Multi Eye Color Palette #Closing Out

Palette të gjitha në një me katër ngjyra bazë dhe të qëndrueshme

Ngjyra të pigmentuara që zgjasin gjithë ditën

Innocent-looking reddish brown

Brand

3CE

Related Products