Neogen All Day Locking Fixer

Neogen All Day Locking Fixer

2,400L

Spray freskues ,i mbushur me polimerë të fuqishëm fiksues, ndihmon grimin të qëndrojë i fiksuar dhe të zgjasë gjatë gjithë ditës pa asnjë njollë.

SKU: 10851 Kategori: , ,

Përshkrim

Neogen All Day Locking Fixer
Spray freskues ,i mbushur me polimerë të fuqishëm fiksues, ndihmon grimin të qëndrojë i fiksuar dhe të zgjasë gjatë gjithë ditës pa asnjë njollë.

Me teksturë me dy shtresa uji dhe vaji, ky spray rrit hidratimin nga brenda dhe ndihmon në formimin e një barrierë mbrojtëse në shtresën e jashtme të lëkurës.

Përdorimi

Shkundni mirë para përdorimit.
Mbajeni 20 deri në 30 cm larg fytyrës dhe spërkateni, lëreni të absorbohet në mënyrë natyrale.

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Neogen

Related Products