Clio Pro Eye Palette #04 Street brick

Clio Pro Eye Palette #04 Street brick

3,500L

CLIO’s Pro Eye Palette është një paletë e gjithanshme e hijeve të syve që përmban dhjetë ngjyra harmonike nga ngjyrat bazë deri në nuncat që bien në sy .

Availability: S’ka stok SKU: 10829 Kategori: , ,

Përshkrim

Clio Pro Eye Palette #04 Street brick
CLIO’s Pro Eye Palette është një paletë e gjithanshme e hijeve të syve që përmban dhjetë ngjyra harmonike nga ngjyrat bazë deri në nuncat që bien në sy .

Ngjyra shkëlqyese e artë e fildishtë.
Ngjyra korale e tonifikuar mat.
Ngjyrë perle me perla ari, rozë dhe jeshile në një bazë kajsie.
Shkëlqim kristali me perla rozë dhe ari në një bazë të kuqe-kafe.
Ngjyra tulle .
Një ngjyrë bezhë e erret me një ndjesi delikate perle.
Shkëlqim me perla holografike mbi një bazë ari-rozë.
Një ngjyrë kafe e errët me një vezullim delikat perle rozë.
Ngjyra kafe e kuqe e errët.
Shkëlqim i qartë kafe me perla ari, jeshile dhe blu.

Variacione të pafundme të grimit të syve janë të mundshme me këtë paletë. I përmbahet ngjyrës siç tregohet dhe është e lehtë për t’u përdorur pasi eshte kompakte , e qëndrueshme mbi sy .

Përdorimi

Zgjidhni ngjyrën e dëshiruar dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë rreth syve duke përdorur furçën ndihmese ose gishtin tuaj.

Brand

Clio

Related Products