Youth Lab Promo Set Wet Skin Sun Protection SPF50 Dry Touch Tanning Oil 200ml & Free Tan & After Sun Gel Cream For Face & Body 150ml Set

Sale

Youth Lab Promo Set Wet Skin Sun Protection SPF50 Dry Touch Tanning Oil 200ml & Free Tan & After Sun Gel Cream For Face & Body 150ml Set

Çmimi origjinal qe: 3,400L.Çmimi i tanishëm është: 2,550L.

Availability: S’ka stok SKU: 11480 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

Youth Lab Promo Set Wet Skin Sun Protection SPF50 Dry Touch Tanning Oil 200ml & Free Tan & After Sun Gel Cream For Face & Body 150ml

Seti veror i Youth Lab Wet Skin përmban produktet e mëposhtme verore brenda një cante super trendi:
1. Wet Skin Sun Protection SPF50 (200 ml): Vaj i thatë kundër diellit, me aktivizues për nxirje dhe teknologji Wet Skin, për mbrojtje të lartë edhe në lëkurë të lagur.
2. Tan & After Sun (150 ml): Një krem-xhel që nxit dhe zgjat nxirjen natyrale, riparon dhe qetëson irritimet, duke ofruar lëkurë më rrezatuese dhe të hidratuar.
Të gjitha produktet janë të testuara dermatologjikisht, pa gluten, të përshtatshme për veganët dhe të pa testuara te kafshët.
Përdorimi:
Wet Skin Sun Protection SPF50: Aplikojeni në mënyrë të barabartë menjëherë para ekspozimit në diell. Shmangni spërkatjen e drejtpërdrejtë në fytyrë dhe mbajini sytë mbyllur fort kur aplikoni produktin. Riaplikoni çdo 2 orë dhe/ose pas djersitjes ose notit.
Tan & After Sun: Nëse dëshironi të ruani dhe përmirësoni nxirjen tuaj natyrale, aplikojeni çdo ditë në të gjithë fytyrën dhe/ose trupin. Për të lehtësuar irritimin, aplikoni një sasi të mjaftueshme në zonat që janë ekspozuar ndaj diellit sa herë të jetë e nevojshme për ju. Për më shumë freski, mbajeni në frigorifer.

Ingredientët (Wet Skin Sun Protection SPF50):
Alcohol Denat, C12-C15 Alkyl Benzoate, Caprylyl Methicone, Homosalate, Octocrylene, Dimethicone, Disiloxane, Isododecane, Phenyl Trimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate,Polyurethane-64, Parfum, Cyclopentasiloxane, Bht, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Beta Carotene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal.

Ingredientët (Tan & After Sun):
Aqua, Glycerin, Dimethicone, Coco Caprylate / Caprate, Menthyl Lactate, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Phospholipids, Stearic Acid, Glycine Soja Sterols, Safflower Oil / Palm Oil Aminopropanediol Esters, Squalane, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carbomer, Allantoin, Sodium Hydroxide, Bifurcaria Bifurcata Extract, Acetyl-Tyrosine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Epilobium Angustifolium Flower / Leaf / Stem Extract, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Limonene, Citral, Citronelol, Geraniol, Hexyl Cinnamal.

Brand

Youth Lab

Related Products