Youth Lab Brightening Vit-C Serum

Sale

Youth Lab Brightening Vit-C Serum

Çmimi origjinal qe: 5,850L.Çmimi i tanishëm është: 4,388L.

Një serum antioksidant i formuluar me 15% Acid L-Askorbik të Stabilizuar (Vitaminë C) të gjeneratës së re, që ndalon dëmtimin oksidativ të qelizave dhe parandalon shtimin e tij, nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik dhe rikthen shkëlqimin edhe tonin e barabartë të lëkurës.

SKU: 11067 Kategori: , , ,

Përshkrim

Youth Lab Brightening Vit-C Serum
Një serum antioksidant i formuluar me 15% Acid L-Askorbik të Stabilizuar (Vitaminë C) të gjeneratës së re, që ndalon dëmtimin oksidativ të qelizave dhe parandalon shtimin e tij, nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik dhe rikthen shkëlqimin edhe tonin e barabartë të lëkurës.

Kjo formulë e avancuar fokusohet gjithashtu në veprimin anti rrudhë duke hidratuar dhe mbrojtur nga drita blu e pajisjeve elektronike (patent).

Perfekte për ata që dëshirojnë të minimizojnë ndryshimet në ngjyrë dhe shenjat e plakjes.
Falë teksturës së saj jo të yndyrshme, ajo përthithet shpejt dhe lejon që edhe në një lëkurë mikse/ e yndyrshme të përdoret gjatë ditës, nën make up, pasi e lë lëkurën të butë.

I testuar dermatologjikisht – Jo komedogjen – Pa parabene, gluten, silikon dhe parfum.

Përdorimi

Aplikoni 3-4 pika në ditë, ditë dhe natë, në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe masazhoni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Ingredientët

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Youth Lab

Related Products