YOUTH LAB Brightening Boom Mask

Sale

YOUTH LAB Brightening Boom Mask

Çmimi origjinal qe: 880L.Çmimi i tanishëm është: 704L.

Nje maske flete qe kujdeset per ndricimin e tonit te lekures nderkohe qe redukton e zbeh hiperpigmentimet. Ofron nje boom benefitesh dhe shkelqimi duke qene se eshte e pasur ne ingrediente si nje serum. Nxit prodhimin e kolagjenit duke ndihmuar ne reduktimin e linjave dhe rrudhave, si dhe hidraton dhe qetson lekuren. Ideale edhe per lekure sensitive.

SKU: 11568 Kategori: , , Etiketa: ,
Spastroje

Përshkrim

YOUTH LAB Brightening Boom Mask 

Nje maske flete qe kujdeset per ndricimin e tonit te lekures nderkohe qe redukton e zbeh hiperpigmentimet. Ofron nje boom benefitesh dhe shkelqimi duke qene se eshte e pasur ne ingrediente si nje serum. Nxit prodhimin e kolagjenit duke ndihmuar ne reduktimin e linjave dhe rrudhave, si dhe hidraton dhe qetson lekuren. Ideale edhe per lekure sensitive.

Nuk permban vetem vitamin C por edhe nje kompleks me 12 vitamina dhe Acid Traneksamik.

Ingrediente te rendesishem:

 • Vitamina C ndricon lekuren, barazon tonin, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe ka efekt te fuqishem antioksidant.
 • Acidi Traneksamik redukton hiperpigmentimet
 • Glutationi ka efekt antioksidant dhe ndricon tonin e lekures
 • Acidi Hialuronik hidraton dhe zbut lekuren
 • Allantoina dhe ekstrakti i Hippophae qetesojne lekuren

Nese deshironi te trajtoni hiperpigmentimet, njollat e erreta, shenjat e akneve apo thjesht te riktheni shkelqimin e fytyres rinore dhge tonin e njetrajtshem e vital, kjo maske eshte e duhura per ju!

 Karakteristika:

 • tekstura: maske flete
 • problemet e lekures: toni i pabarabarte, njollat e erreta, rrudgat
 • koha e aplikimit: kurdo ta ndjeni te nevojshme
 • mosha: 25+
 • tipi i lekures: cdo tip lekure, perfshire ato sensitive
 • formule vegane
 • formuluar pa: ingrediente me origjine shtazore, gluten, alkool, parabene.

Perdorimi:

Aplikojeni masken ne fytyre te paster e te thate. Lereni per 20-30 minuta. Me pas hiqeni masken dhe masazhoni butesisht formulen e mbetur ne fytyre.

Ingredientet:

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Coptis Japonica Root Extract, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Lecithin, Phytosteryl / Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Ceramide Np, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-10 Stearate, Glutathione Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Biotin, Pyridoxine, Folic Acid, Cyanocobalamin, Tocopherol, Thiamine Hcl, Beta-Carotene, Linoleic Acid Riboflavin, Inositol, Hydroxyacetophenone, Acrylates / C10-30 Alkyl, Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Tranexamic Acid, Polyglyceryl-10 Laurate, Arginine, Xanthan Gum, Adenosine, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Disodium Edta, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Fragrance

Informacion shtesë

ml

23

cope

1 cope, Set – 4 cope

Brand

Youth Lab

Related Products