Vichy SUN CAPITAL Capital Soleil Anti-Aging 3-IN-1 SPF 50

Sale

Vichy SUN CAPITAL Capital Soleil Anti-Aging 3-IN-1 SPF 50

Çmimi origjinal qe: 3,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,960L.

SKU: 11418 Kategori: ,

Përshkrim

Vichy SUN CAPITAL Capital Soleil Anti-Aging 3-IN-1 SPF 50
Spf me mbrojtje të lartë UVA/UVB që redukton rrudhat, përmirëson elasticitetin dhe rrit shkëlqimin e lëkurës të shkaktuar nga foto-plakja, falë formulës së tij të pasuruar me ekstrakt të çajit të zi Kombucha dhe Camu Camu, si dhe vitaminë C për të luftuar stresin oksidativ kundër agjentëve të jashtëm. Krem Light Dry Touch që përthithet shpejt në lëkurë, i padukshëm, jo ​​i yndyrshëm ose ngjitës, me një fund mat. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Ingredientët
AQUA / WATER – HOMOSALATE – SILICA – ETHYLHEXYL SALICYLATE – ETHYLHEXYL TRIAZONE – GLYCERIN – C12-15 ALKYL BENZOATE – BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE – DROMETRIZOLE TRISILOXANE – BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT – ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE – OCTOCRYLENE – PENTYLENE GLYCOL – STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER – POTASSIUM CETYL PHOSPHATE – PARFUM / FRAGRANCE – CAPRYLYL METHICONE – TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID – BUTYLENE GLYCOL – TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE – TRIETHANOLAMINE – PHENOXYETHANOL – CAPRYLYL GLYCOL – STEARYL ALCOHOL – DIMETHICONE – ACRYLATES/C10- 30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – INULIN LAURYL CARBAMATE – PEG-8 LAURATE – DISODIUM EDTA – TOCOPHEROL – XANTHAN GUM – ALUMINUM HYDROXIDE – STEARIC ACID – HYDROXYETHYLCELLULOSE – SODIUM CITRATE – CITRIC ACID -MYRCIARIA DUBIA FRUIT EXTRACT – POTASSIUM SORBATE – ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / GINGER ROOT EXTRACT – SANGUISORBA OFFICINALIS ROOT EXTRACT – CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT – BENZYL BENZOATE – BIOTIN – CI 17200 / RED 33

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products