Vichy Summer Vibes Capital Soleil Anti-ageing SPF50+ + Vichy Mineral 89 Dhurate

Sale

Vichy Summer Vibes Capital Soleil Anti-ageing SPF50+ + Vichy Mineral 89 Dhurate

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,200L.

SKU: 11485 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Vichy Capital Soleil Anti-ageing SPF50+ dhe Vichy Mineral 89 Dhurate
Një krem ​​dielli me SPF50 shumë të lartë, me spektër të gjerë për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të fytyrës nga efektet e plakjes së diellit. E pasuruar me antioksidantë duke përfshirë çajin e zi, vitaminën C dhe ujin termal mineralizues Vichy, formula është vërtetuar se lufton shenjat e dukshme të plakjes, duke përfshirë rrudhat e pamjes, humbjen e elasticitetit dhe zbehjen, për një lëkurë rrezatuese dhe të zhdërvjellët.
-Mbrojtje nga dielli me spektër të gjerë jashtëzakonisht të lartë, SPF50
-Mbron lëkurën nga efektet e plakjes së diellit -E pasuruar me çaj të zi, me përmbajtje të lartë AHA, vitamina dhe polifenole, formula është krijuar për të ndihmuar në korrigjimin e pamjes së linjave të holla, tonit të lëkurës dhe strukturës.
-Përmban Camu Camu me vitaminë C të koncentruar
-Testuar dermatologjikisht
-I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
Klinikisht e vërtetuar se zvogëlon pamjen e rrudhave, linjave të holla dhe lëkurës së shurdhër dhe promovon lëkurën me shkëlqim.

Përdorimi:
1. Aplikoni një sasi të bollshme në një fytyrë të pastruar përpara se të dilni në diell. Për përdorim të përditshëm.
2. Riaplikoni rregullisht gjatë gjithë ditës, veçanërisht pas notit dhe ushtrimeve fizike.

Brand

Vichy

Related Products